MOJO Fitness - спортзал та фітнес центр у Луцьку.

Займатися спортом не тільки корисно, але й модно! У Луцьку кожен п'ятий відвідує спортивні секції, тренажерні зали, басейни, займається спортом як любитель або ж на професійному рівні.

У комплексі MOJO HALL є все необхідно для занять спортом. У великому і стильному приміщенні MOJO розмістилися готель, ресторан, караоке, спортзал і зал для фітнесу. Погодьтесь, це дуже зручно, адже після виснажливого тренування можна відпочити в затишному кафе. Гостям міста, які зупинились у готелі комплексу, не потрібно шукати зал для занять спортом – в MOJO Fitness є все необхідне для занять спортом!

Жінки зазвичай обирають фітнес! Завдяки пластиці і продуманій системі тренувань, організм отримує свою частку адреналіну. Регулярна робота і над собою удосконалює жінку не тільки ззовні, а і внутрішньо. Адже секрет молодості і привабливості криється в упевненості в собі! Завдяки постійним тренуванням і самовдосконаленню жінка стає прекраснішою, елегантнішою, набуває особливого шарму.

Багато представників сильної статі і прекрасної половини суспільства обирають силові навантаження. Підкачатися або «підсушити» м'язи можна за кілька місяців. Для цього необхідно відвідувати тренажерний зал.
Обираючи спортзал, слід враховувати наступні фактори:

 • Зручність розташування
 • Наявність професійної команди тренерів
 • Якість та різноманітність тренажерної бази
 • Доступна цінова політика
 • Приємний дизайн та атмосфера

Команда MOJO

Безперечно, 50% успіху у спорті залежить від роботи тренера. У MOJO працюють тільки найдосвідченіші професіонали з багаторічним стажем.
Команда спортзалу – тренери з понад 5-річним досвідом, професійні дієтологи та переможці Чемпіонатів України та світу. Також У MOJO є професійний масажист, дієтологи та терапевти. 

Наталія Савюк – професійний тренер з багаторічним досвідом, переможниця Kyiv Half Marathon, магістр фізичного виховання.
Єлизавета Шубко – сертифікований фітнес-тренер, тренер з аеробіки, степ аеробіки, зумби.
Ольга Халюкова – призер України в категорії «фітнес бікіні», автор індивідуальних методик тренувань, дієтолог, досвідчений фітнес-тренер.
Вікторія Казакова – багаторазова чемпіонка України з бразильського джиу-джицу, КМС з пауерліфтингу, персональний фітнес-тренер. 
Романа Бондарук – персональний тренер-дієтолог з 6-річним досвідом роботи, абсолютна чемпіонка західної України та призерка «Arnold Classic» в категорії фітнес-бікіні.
Ігор Степанов – майстер спорту з важкої атлетики, персональний тренер, випускник ВУ олімпійського резерву.
Марія Гурбанова – нутріціолог, персональний тренер з акредитацією Європейського реєстру фітнес професіоналів.
Тарас Колодій – МС України з кікбоксингу. член Ліги фітнес дієтологів та нутріціологів України, дієтолог-консультант з багаторічним досвідом.
Андрій Руднік - сертифікований спеціаліст елітної американської системи функціонального тренінгу «EXOS», сертифікований персональний тренер. 
Олександр Савицький - спеціаліст з кінезіотейпування, персональний тренер.
Тимофій Ляхович - переможець змагань з пауерліфтингу WPA, персональний тренер.

Наші ціни приємно Вас здивують:

 • Безлімітний абонемент    790 грн
 • Денний абонемент    610 грн
 • Абонемент 12 занять (вт, чт, сб)    420 грн
 • Абонемент дитячий    500 грн
 • Абонемент студентський    500 грн
 • Абонемент тижневий    200 грн
 • Разове заняття    130 грн
 • Аеробіка (12 занять)    700 грн
 • Аеробіка (8 занять)    360 грн
 • Разове заняття аеробіка    70 грн


Чому саме MOJO Fitness?Не потрібно викидати шалені суми на тренування, які не принесуть багато користі. Професійна команда MOJO Fitness допоможе Вам привести своє тіло в ідеальну форму за помірну плату! 

Спортзал у MOJO - це просторе і стильне приміщення з найновішими високоякісними силовими тренажерами і кардіообладнанням. 
Спортзона займає цілий поверх, тому зали великі, світлі і просторі. 

Під час проектування будівлі і розміщення зон комплексу, розпорядник і добре відомий у Волинській області ресторатор Роман Хорзов запропонував виділити максимальну територію під спорт-зону. 
Жителі Луцька зможуть придбати абонемент. Це набагато вигідніше і стимулююче, адже спрацьовує «закон жаднюги» - за вхід уже оплачено!

Особливість спортзони в комплексі MOJO HALL - це велика кількість тренажерів, розрахованих на розвиток м'язів всіх груп людського тіла. Завдяки кпрофесійній команді тренерів, поєднанню силових навантажень і занять в кардіозалі, результати тренувань будуть просто вражаючими!

Спорт в житті людини - це радість і здоров'я. Чим раніше кожен з нас усвідомить, що тільки своїми зусиллями можна викувати гарне, сильне і здорове тіло, тим швидше він стане справді щасливою людиною. 

Фітнес-центр і спортзал в стилі MOJO - це популярний напрям розвитку сучасного Луцька! Приєднуйтесь до здорового руху від MOJO, стаєте разом з нами сильнішими, гармонічнішими і успішнішими!


Наші контакти

Записуйтесь у тренажерну залу та фітнес-центр у Луцьку за телефоном: +38 (073) 737 60 60