Доставка піци в Луцьку

Піца, приготована традиційно, із найсвіжіших продуктів, у печі на дровах, та ще й найкращими піцайоло Луцька - мрія кожного поціновувача цієї легендарної страви. Лише прочитавши ці рядки, уява малює апетитну картинку, яку піцерія MOJO залюбки втілює у життя.

Не втрачайте час дарма, збирайтеся, та мерщій прямуйте сюди, або замовляйте швиденьку доставку та насолоджуйтеся! Ну а поки ви чекаєте кур’єра із гарячою сирною мрією, або дістаєтесь до нашого закладу – трошки розповімо вам про піцу – геніальний винахід людства, чи не так?

Замовитидоставка піци луцьк

Ще у першому столітті до нашої ери, мудрі предки вирішили не марнувати своє життя без піци і вигадали її, про що збереглися згадки від Марка Апіція. Мабуть, він теж не міг встояти перед цим витвором кулінарії. 

Насправді, тодішня піца вважалася їжею простого люду, поки Фердинанд I потайки не скуштував її у Неаполі. Після цього, він знехтував стереотипами і захотів тішити себе цією стравою якнайчастіше. Так з’явилася Маргарита. Піцу назвали на честь королеви, щоб сеньйора стала поблажливішою і спробувала таки цю смакоту. Звісно, навіть вона не встояла перед запашними шматочками сирної насолоди! Італійці зробили би непоправну помилку, якби не пригостили піцою увесь світ. Піцайоло по усій земній кулі додавали до своїх витворів щось нове і оригінальне. А MOJO у Луцьку підхопило усі найбільш вдалі та найсмачніші ідеї!

Тому готують цю страву досвідчені майстри своєї справи, на чолі із відомим піцайоло Андрієм Злотко, котрий вміє здивувати смачнющою піцою навіть жителів Риму.

Якщо у читача ще не розігрався апетит, то саме час розглянути, що за шедевральну піцу пропонує MOJO Family. Упевнені, тут вже не встоять навіть найзатятіші скептики.

Чому у MOJO піца саме на дровах?

Відповідь проста – так найсмачніше. У MOJO завжди стараються нагодувати гостей найкращими та корисними стравами. Переваги приготування у печі на дровах полягають у таких речах:

  • якості страви - інгредієнти гарно пропікаються, при цьому не засушуючись, а також не підгорає тісто;
  • часових рамках – на дровах піца готується значно швидше за рахунок високої температури; 
  • користі та смаку – страва отримує легкий і приємний аромат, а складові піци не смажаться, а злегка прокопчуються, що дозволяє зберігати більше вітамінів.

Щоб покуштувати таку вишукану піцу не обов’язково вирушати до Італії. Можна просто замовити її у MOJO, або насолодитися стравою у самому закладі з приємною атмосферою. Закохана пара, гамірна компанія друзів, чи щаслива сім’я із дітками почуватимуться тут комфортно. Малята знайдуть чим себе розважити у новій дитячій кімнаті, а дорослі зможуть насолодитися приємним інтер’єром, гарно підібраним музичним супроводом та якісним сервісом.

Отож, замовляємо? Гаряча та ароматна піца, приготована найкращими піцайоло може поїхати із MOJO у будь-який куточок Луцька. Швидкий кур’єр доставить туди, де люди бажають бути ситими та задоволеними. А щоб обрати найкращу пропозицію, де на сайті закладу доступне та зрозуміле меню підкаже, чого бажає душа. Якщо ж вона бажає не тільки піцу – це чудово! Страви вишуканої кухні вмить опиняться на Вашому столі. 

Обирайте піцу на свій смак!

Наші контакти

Замовити піцу з доставкою по Луцьку можна за телефоном: +38 (073) 737 60 60

Також Ви можете зробити замовлення у мобільному додатку MOJO Hall, який доступний для IOS та Android.